• 15

  KONUSUNDA UZMAN PERSONEL

 • 20

  YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİM İLE GARANTİLİ ÇÖZÜMLER

 • 100

  100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 • 500

  MUTLU MÜŞTERİ

Bilgisayar Teknik Servis

ydoğan Bilgisayar Bilgisayar Teknik Servis hizmetimiz ile sizlere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Anadolu ve Avrupa Yakası ilçelerinde bilgisayar teknik servis, bakım ve onarımı, veri yedekleme, güvenlik duvarı kurulumu, veri kurtarma gibi hizmetler vermekteyiz. Bilgisayar teknik servis evinizde veya ofisinizde kullandığınız bilgisayarlarınız veya yazıcılarınızın veya tüm bilgisayar destekli cihazlarınızın arızalanması durumunda yanınızda.15 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile sorunlarınıza profesyonel hizmet kalitesiyle gerekli çözümü bilgi ve tecrübemiz ile vermekteyiz.

Yerinde bilgisayar teknik servis hizmetimiz ile siz müşterilerimizin zamanınızdan kazanmasını, ürünlerinizi teknik servise gönderme zahmeti ve oluşacak maliyetten siz müşterilerimizi kurtarıyoruz. Bizi aramanız gerektirecek nedenlerden bazıları; Bilgisayarım açılmıyor, Bilgisayarım sürekli kilitleniyor, Bilgisayarım Sürekli reset Atıyor gibi sorunlarınızda Aydoğan Bilgisayarı arayabilir, profesyonel bilgisayar teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Aydoğan Bilgisayar Siz müşterilerimiz için aylık bakım anlaşmaları da yapabilmektedir. Bu sözleşme müşteri ve Aydoğan Bilgisayar arasında verilecek olan hizmetlerin nasıl yürütüleceği hangi kriterlerde olacağı nasıl müdahale edileceği ve bakım dönemleri yer almaktadır. Sözleşmeli müşterilerimiz avantajlı ve kampanyalı fiyat alımına sahip olabilmektedir. Sözleşmede yer alan kriterler müşterilerimiz ile karşılıklı görüşülüp tespit edilir.


Sözleşme metni tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre karşılıklı görüşülerek oluşturulmaktadır. Ayrıntı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


Profesyonel ekibimiz ve hizmet anlayışımız ile yanı başınızdayız. Aydoğan Bilgisayar Sıfır 2.EL Bilgisayar ürünlerinin satışlarını da yapmaktadır. Anakart, Ekran Kartı, Ses Kartı, Hard disk, USB Hard disk, Ram, Dwd Okuyucu, Yazıcı, Tarayıcı, Güç Kaynağı, Gibi OEM parçaları gibi bilgisayar ürünlerinin satışını yapmaktadır.


Bilgisayar Teknik Servis


Güvenlik Sistemleri Kurulumu


Aydoğan Bilgisayar ve Güvenlik olarak 15 yıllık istikrarlı güvenilir tecrübeli olarak güvenilen firmalar arasında yerini almış firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Aydoğan Bilgisayar Güvenlik şirketi olarak genç dinamik profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olarak ilk adımımızı İstanbul’da atmış olup kendi çalışma prensiplerimizi ve ilkelerimizi belirleyerek bu koşulda müşterilerimize de en iyi en profesyonel şekilde hizmet sunarak Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 4 bir yanına kaliteli ve güvenilir şekilde sorunsuz hizmet vermekteyiz.Faaliyet konusu hizmetlerimizin en kısa sürede ve müşteri memnuniyetine uygun olarak tamamlanmasını sağlamaktır.


Almış olduğumuz işleri teklif aşamasından işin teslimine kadar müşteri memnuniyeti ön planda olup sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmak yegâne temennimizdir.


Aydoğan Bilgisayar Güvenlik Sistemleri düşük maliyet ile sizlere güvenilir hizmet garantisi vermektedir.


Satış sonrası yaşayacağınız herhangi bir problemden dolayı bize geri dönüş yaptığınız takdirde müşteri memnuniyeti açısından sizlere destek vermek bizim ilkelerimizden biridir.